پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۳۹۷
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۸
باز کردن در قوطی شیشه‌ای بدون در بازکن برایتان سخت و عذاب آور است؟ با این ترفند مفید با همه مشکلات گذشته خود خداحافظی خواهید کرد.

باز کردن در قوطی شیشه ای

بوق خبر - تصور کنید موقع ناهار یا شام شده و دلتان می‌خواهد همراه غذای خود ترشی بخورید. یا اصلا صبح قبل از رفتن به محل کار می‌خواهید کره و مربا بخورید و پر انرژی به سرکار بروید، اما هر کاری که می‌کنید در ظرف شیشه مربا یا ترشی خیلی محکم است و باز نمی‌شود؛ آن قدر سفت است که یا مچ دستتان درد می‌گیرد یا ناخن هایتان می‌شکند! این جور مواقع، ممکن است آن قدر با در بطری کلنجار بروید که در اخر مایوس شوید و از خوردن ترشی و مربا انصراف دهید.

وقتی نمی‌توانید درب بطری‌های شیشه‌ای را باز کنید، موجی از ناامیدی در آشپزخانه به سراغتان می‌آید. در این قوطی‌ها یا بطری‌های شیشه‌ای گاهی آن قدر سفت است که با قرار دادن بطری زیر شیر آب داغ هم باز نمی‌شود.

اصلا انگار تولیدکنندگان این کار را به صورت عمدی انجام می‌دهند تا ما بیشتر با محصولات آن‌ها درگیر شویم! ولی هیچ جای نگرانی نیست. خوشبختانه، ترفند بسیار ساده‌ای برای باز کردن در بطری یا ظروف شیشه‌ای وجود دارد. شما می‌توانید ظرف چند ثانیه در هر نوع ظرف شیشه‌ای که دارید باز کنید.

نوار چسب

تمام آنچه شما نیاز دارید نوار چسب است! ممکن است با خودتان فکر کنید که: «چطور با استفاده از نوار چسب می‌توانید درب یک ظرف شیشه‌ای را باز کنید؟» خوب، واقعاً ساده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است:

یک تکه نوار چسب به طول حدود ۲۰ سانتی متر جدا کنید و آن را روی درب ظرف شیشه‌ای بچسبانید؛ به طوری که حدود سه چهارم مسیر محیط در بطری را بپوشاند. شما باید چند سانتی متر را بدون نوار بگذارید.

بکشید

انتهای قطعه نوار را با یک دست نگه دارید. از دست دیگر استفاده کنید تا شیشه را ثابت نگه دارید و سپس به آرامی روی نوار بکشید. این ترفند خیلی ارزان است و به هیچ وجه برای شما هزینه‌ای ندارد. در نهایت خواهید دید که در شیشه بدون مشکل شل می‌شود. از این به بعد، دیگر با ظروف شیشه‌ای در دار موجود در آشپزخانه مشکل نخواهید داشت!

ناامیدی به دلتان راه ندهید. بار دیگر که این مشکل برایتان پیش آمد فورا به سراغ نوار چسب بروید تا هر چه سریع‌تر در بطری شیشه‌ای را باز کنید.

باز کردن در قوطی شیشه ای

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه