پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۵۰۸
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۹:۵۶
هر چقدر لباس شما شیک و راحت باشد، اعتماد به نفس بیشتری برای بیان حرف‌های مهم به طرف مقابل خواهید داشت.

باید‌ها و نباید‌های استایل قرار عاشقانه

بوق خبر - اولین قرار عاشقانه همیشه دلهره‌آور است و از این رو انتخاب کردن لباس و همچنین آماده کردن خود برای مواجهه با کسی که اهمیت زیادی برای شما دارد، سخت است. اما می‌توانید با رعایت نکات ساده، اولین قرار عاشقانه خود را به یکی خاطره‌انگیزترین لحظات تبدیل کنید. پس با مطلب باید‌ها و نباید‌های استایل قرار عاشقانه همراه مجله دلتا باشید.

باتوجه به موقعیت لباس بپوشید

برای انتخاب لباس مناسب، مکان اولین قرار عاشقانه شما و شریک زندگی خود اهمیت زیادی دارد. بهتر است به وضعیت هوا و همچنین دوری یا نزدیکی مسیر دقت کنید.

لایف استایل شخصی

باید در اولین قرار عاشقانه خود، همانی باشید که همیشه هستید. لباسی بپوشید که شخصیت شما را از دور نشان دهد. هیچ وقت آن گونه که دیگران دوست دارند، لباس نپوشید.

اطمینان از تمیز بودن لباس

تمیز بودن لباس مهم‌ترین قسمتی است که باید به آن دقت کنید. اگر لازم است که لباس شما شسته شود حتما چند روز قبل‌تر آن را بشویید. گاهی اوقات نیاز است که لباس را به یک خشکشویی بدهید.

دوش بگیرید

برای اینکه به طرف مقابل نشان دهید به این قرار اهمیت داده‌اید، دوش بگیرید و مو‌های خودتان را بشویید.

استرس نداشته باشید

داشتن استرس قبل از اولین قرار عاشقانه کاملا طبیعی است، اما باید اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید. می‌توانید از لباسی که پوشیده‌اید کمک بگیرید و بیشتر اعتماد‌به‌نفس داشته باشید. به طور حتم شما بهترین انتخاب‌ها را برای مهم‌ترین لحظه زندگی خود انجام داده‌اید.

نزدن عطر زیاد

زیاد عطر زدن، یکی از اشتباهات متداول در اولین قرار عاشقانه است. اگر طرف مقابل شما به عطر حساس است، در عطر زدن احتیاط کنید تا اذیت نشود. همچنین از خودتان بپرسید طرف مقابل چه عطری را دوست دارد.

استفاده از کرم مرطوب کننده

اگر پوست شما خشک است، سعی کنید کرم مرطوب کننده استفاده نکنید. در صورت لزوم از کرم مرطوب کننده‌ای که دارای چربی اندکی است استفاده نمایید.

استفاده از اکسسوری‌ها

اکسسوری‌هایی که استفاده می‌کنید را تا جایی که ممکن است ساده انتخاب کنید. تعداد زیاد اکسسوری روی لباس می‌تواند آزار دهنده باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه