پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۶۰۵
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۶
دنیا جهانبخت که یکی از جنجالی‌ترین اینفلوئنسر‌های اینستاگرام است و با مهرداد جم حواشی زیادی داشته اکنون خبر از جداییشان می‌دهد.

دنیا جهانبخت پای خانواده مهراد جم را به طلاقش باز کرد! + عکس

بوق خبر - دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسر‌های اینستاگرامی است و حواشی زیادی را از قدیم تاکنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه او و مهراد جم یکی از داغ‌ترین اخبار در فضای مجازی بود.

از روزی که مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد اخبار و شایعات زیادی در مورد او شنیده شد تا اینکه دنیا جهانبخت رابطه با او را علنی کرد. او با مهراد جم ازدواج رسمی کرده، باردار است و بچه آن‌ها به زودی به دنیا می‌آید. این اخبار در حالی است که مهراد جم قصد بازگشت به ایران را دارد.

دنیا جهانبخت پای خانواده مهراد جم را به طلاقش باز کرد! + عکس

اکنون دنیا جهانبخت سکوت خود را شکسته و دلیل ورود مهراد را به ایران فاش کرد.

آیا مهراد جم از دنیا جهانبخت جدا شده است؟

مهاجرت مهراد جم خواننده مشهور ایرانی و ارتباط عاشقانه وی با دنیا جهانبخت دختر ایرانی مشهور در اینستاگرام یکی از جنجالی‌ترین اخبار سال ۹۹ بود.

دنیا جهانبخت چند سال از مهراد بزرگتر و حاشیه‌های زیادی در اینستاگرام داشته به همین دلیل ظاهرا مهراد جم نتوانسته به درستی گذشته وی را فراموش کند.

موضوعی که دنیا جهانبخت در استوری اینستاگرام خود به آن اشاره نموده و باعث جنجال جدید در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی شده، خبری که اگر مورد تایید باشد به جدایی این دو چهره مشهور اینستاگرام منجر خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه