پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۶۰۷
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۰
ابوالفضل جلالی بازیکن جدید استقلال که دچار مصدومیت شده است، در لیست آسیایی آبی‌ها حضور دارد، اما تا ۲ ماه قادر به حضور در میادین نیست.

خرید جدید استقلال مصدوم از آب درآمد!

بوق خبر - ابوالفضل جلالی یکی از خرید‌های تابستانی استقلال است که پس از کش و قوس فراوان و مذاکرات طولانی با باشگاه سایپا، به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد. بازیکنی که پس از جدایی محمد نادری و هروویه میلیچ، امید زیادی می‌رفت که با پر کردن جای خالی این دو بازیکن، در سمت چپ خط دفاعی عصای دست مجیدی باشد.

با این وجود، پس از آغاز تمرینات استقلال مشخص شد که این بازیکن از قبل دچار مصدومیت شده و قادر به همراهی آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیست. خبری که باعث شد تا به هواداران این تیم شوک بزرگی وارد کند چرا که استقلالی‌ها روی درخشش این بازیکن جوان در دیدار برابر الهلال حساب ویژه‌ای باز کرده بودند.

پزشک سایپا نیز در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد و اعلام کرد که جلالی در زمان حضور در این تیم آسیب دیده و به دلیل مصدومیت نتوانسته در ۴ بازی پایانی این تیم در فصل گذشته، خودروسازان را همراهی کند.

به هر شکل با وجود اینکه نام این بازیکن در لیست آسیایی استقلال رد شده است، اما قادر نخواهد بود که تیمش را در بازی با الهلال همراهی کند و به همین دلیل او روز گذشته در سفر به امارات، آبی‌ها را همراهی کند.

ابوالفضل جلالی روز گذشته و پس از عزیمت کاروان استقلال به دبی، تحت عمل جراحی قرار گرفت و از یک ماه دیگر که دوران نقاهت را پشت سر بگذارد، می‌تواند رفته رفته به تمرینات تیمش اضافه شود. بدین ترتیب خرید جدید آبی‌ها به ۲ ماه زمان برای ریکاوری و آغاز تمرینات نیاز دارد تا بتواند برای استقلال در لیگ برتر به میدان برود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه