پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۶۲۳
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۵
همه خانم‌ها دوست دارند سرحال و جوان بمانند و برای این هدف حتی گاهی زیر تیغ جراحی هم خواهند رفت. اما بعضی از خانم‌ها هستند که با فقط تغییر سبک زندگی و جایگزین کردن چند عادت جدید، روند پیر شدن خود را به تعویق می‌اندازند و همیشه جوان‌تر به نظر می‌رسند. در ادامه به بررسی این عادت‌ها می‌پردازیم.

با تغییر سبک زندگی جوان بمانیم

بوق خبر - کنترل فشارخون فقط ثابت نگه‌داشتن دو عدد نیست. شما باید با خوردن غذاهای آب‌پز و دارای چربی کمتر، تحرک و فعالیت بدنی و دوری از دخانیات بدن خود را سالم‌تر نگه دارید و با پیروی از این نکات فشار خون خود را تنظیم کنید و جوان‌تر بمانید. یادگیری را متوقف نکنیدیکی از مهم‌ترین کارها برای به تعویق انداختن روند پیری یادگیری است.

شما با آموزش یک مهارت جدید، در حقیقت مغز خود را فعال نگه‌می دارید و از آن کار می‌کشید. هرگز خود را به انجام کارهای روزانه محدود نکنید و سعی کنید همیشه در حال یادگرفتن باشید.

بیرون غذا نخورید

در تحقیقاتی که به تازگی انجام شده ،خانم‌هایی که پنج بار در هفته غذای خانگی می‌خورند، نسبت به آن‌هایی که غذای بیرون می‌خورند، جوان‌تر می‌مانند .از این به بعد هر وقت هوس خوردن غذاهای چرب و پرکالری بیرون را کردید، برای جوان‌تر ماندن خودتان هم که شده ،نظرتان را عوض کنید.

قدم بزنید و گاهی بدوید

طبق مطالعه انجام شده توسط مجله انجمن پزشکی آمریکا ، ورزش روزانه می تواند از بروز مشکلات سلامتی جلوگیری کند .هرچه سریع‌تر قدم بزنید ، عمر طولانی‌تری هم خواهید داشت.این موضوع به این دلیل است که شما ضربان قلب خود را بالا می‌برید و مهم‌ترین عضو خود را به حرکت وامی‌دارید و اکسیژن که عامل جوانی است در بدن شما شروع به گردش می‌کند.

ضدآفتاب بزنید

آفتاب دارای اشعه‌هایی است که برای پوست به شدت مضر است و باعث چروک و پیر شدن پوست می‌شود. برای جلوگیری از چروک شدن صورت خود همیشه و حتی در روزهای ابری از ضدآفتاب استفاده‌کنید.

آب بنوشید

یکی از اصلی‌ترین راه‌های جوان ماندن، نوشیدن آب کافی در شبانه‌روز است. نوشیدن آب به شما کمک می‌کند، متابولیسم خود را بالا ببرید، وزن کم کنید، پوست زیبا ودرخشان داشته باشید و از لکه‌های سیاه دور چشم خلاص شوید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه