پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۶۳۳
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰
شاید بار‌ها از خود سوال کرده اید که امسال پاییز چی بپوشیم که پاییز را فریاد بزند. این مطلب به شما می‌گوید که رنگ‌های ترند شده پاییز امسال کدامند.

رنگ پاییز امسال چیست و چی بپوشیم؟

بوق خبر - فصل پاییز را همیشه هزار رنگ شنیده‌ایم. پس خیلی تعجب آور نیست که ده‌ها رنگ هم برای پوشش با خود بیاورد. پس شما هم حتماً بار‌ها از خود پرسید‌ه‌اید پاییز چی بپوشیم که حال و هوای پاییزی داشته باشد. با مجله دلتا همراه باشید تا پاسخ مناسبی برای سوالتان بیابید.

پاییز امسال چی بپوشیم

در زمان‌های مختلف همیشه تکه‌ای به لباس هایمان اضافه شده و تکه‌ای از گوشه آن کنده شده‌است. یعنی شال گردن، اکسسوری ها، بوت و یا چکمه، گاهی هستند و گاهی نیستند. اما مانتو، پالتو و بارانی جزء لاینفک پاییز زیباست که می‌توانید رنگ‌هایی که می‌شماریم را با آن‌ها ست کنید.

رنگ‌های متضاد پاییز

آبی فیروزه‌ای از آن دسته رنگ‌های اسرارآمیز است که طرفداران زیادی دارد. ترکیب این آبی با رنگ مشکی، انتخاب خوبی برای پاییز است.

امسال رنگ سبز روی بورس است. افرادی که خود را تاثیرگذار می‌دانند، از لباس‌هایی به رنگ سبز استفاده می‌کنند. نپرسید پاییز چی بپوشیم، چون تضاد سبز با رنگ پاییز قطعاً نگاه هرکسی را جذب می‌کند.

پاییز بنفش

از بنفش به عنوان یک رنگ سلطنتی یاد می‌شود، ولی در عین حال می‌توان از آن برای مهمانی هم استفاده کرد. به خصوص بنفش تیره، که نشان دهنده اعتماد به نفس و قدرت است.

قرمز

قرمز رنگ گرم و تندی در طبیعت است و به راحتی در پاییز می‌توان با آن درخشید. توجه بیشتری را هم با این رنگ به خود جلب خواهید کرد.

اگر از خودتان می‌پرسید پاییز چی بپوشیم که با قرمز ست شود خوب است بدانید: برای ست کردن با رنگ قرمر می‌توانید از رنگ‌های خنثی و یا رنگ‌های روشن‎ ‎‎‌‎‌تری از طیف قرمز استفاده کنید.

اگر می‌خواهید در روز‌های سرد قرمز بپوشید بهتر است آن را با رنگ کرم، زرد و یا قهوه‌ای ست کنید.

نارنجی

نارنجی هم مثل سبز امسال در صدر جدول ترند‌ها قرار دارد. در کنار رنگ زرد دقیقاً رنگ پاییزی را القا می‌کند و افرادی که شور و نشاط بالایی دارند از رنگ‌های زرد تیره، قرمز و نارنجی در پاییز استفاده می‌کنند.

کرم (شتری)

رنگی که می‌توان آن را کلاسیک خواند کرم است. پس برای انتخاب کت و پالتو در این فصل بسیار مناسب است. حتماً می‌پرسید با کرم در پاییز چی بپوشیم؟ خیلی ساده است شما می‌توانید به راحتی برای تکمیل استایل خود از تمام تُن‌های هم‌خانواده این رنگ استفاده کنید.

پاییز طلایی

کلاً رنگ طلایی در پاییز زیاد دیده می‌شود. از محبوبیت خاصی برخوردار است و معمولاً طیف طلایی، زرد و یا قهوه‌ای روشن می‌تواند ترکیب رنگی خوبی باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه