پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۷۲۸
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ | ۲۰:۳۵
در پی انتقادات کاربران از تیپ و ظاهر بهتره رهنما، حاجی همسرش صحبت‌هایی داشت و در لایو گله‌ای هم از مردم کرد.

بوق خبر - بهاره رهنما خانم سلبریتی پر حاشیه ای است که علاقه زیای به تو چشم بودن دارد. رهنما با انتشار تصاویری خصوصی در آغوش همسرش و یا پوشش های نامتعارف و به دور از سن سالش باعث می شود تا حرف و حدیث های زیادی پشت سرش باشد.

او با توجه به اینکه در صفحه شخصی اینستاگرامش نزدیک به پنج میلیون دنبال کننده دارد، بنابراین زخم زبان های زیادی هم به گوشش می رسد و تقریبا هیچ گاه به این حرف ها واکنشی نشان نداده است. اما به تازگی همسر او امیرخسرو عباسی ملقب به حاجی در فیلمی کوتاه صحبت هایی در مورد انتقاد های مردم برای بی غیرتی و جمع کردن همسرش داشته که در ادامه مشاهده می کنید.

بهاره رهنما در صفحه اینستاگرامش فعالیت بسیار زیای دارد و اغلب هم در قالب مدلینگ و تبلیغات است که البته پول خوبی هم از این راه در می آورد. در حال حاظر فضای مجازی برای بهاره رهنما تبدیل به یک ماشین پولسازی شده است. رهنما زمانی که همسر پیمان قاسم خانی و حواشی بسیار کمی داشت اما با ازدواج دومش و کم کردن وزنی که داشت به یکی از پرحاشیه ترین زنان ایرانی درآمده است.

بهاره رهنما در اینستاگرام بیشتر تیپ هایی جوان پسندانه و حتی گاهی جلف و کودکانه می زند به همین دلیل بسیاری از کاربران از حاجی شوهرش انتقاد می کنند که چرا بی غیرت است و جلوی همسرش را نمی گیرد و اجازه پخش چنین تصاویری را به بهاره می دهد اما ظاهرا این زوج از یکدیگر راضی هستند و مشکلی هم با این نوع زندگی ندارند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه