پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۹۶۱
۱۳ آبان ۱۴۰۰ | ۲۳:۴۹
برخی از خانم‌ها واژن‌هایشان دچار افتادگی، تیرگی و چروک می‌شود و لب‌های آن بسیار بزرگ می‌شوند، ما در این مطلب قصد داریم راهکار‌های و بهترین روش برای جوان سازی واژن را برایتان به اشتراک بگذاریم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

روش جوان سازی واژن

بوق خبر - برخی از خانم‌ها واژن‌هایشان دچار افتادگی، تیرگی و چروک می‌شود و لب‌های آن بسیار بزرگ می‌شوند، ما در این مطلب قصد داریم راهکار‌های و بهترین روش برای جوان سازی واژن را برایتان به اشتراک بگذاریم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

جوان سازی واژن

جوان سازی واژن شستشوی مدام لب‌های واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده‌های ملایم برای شستشو استفادهکنید نه صابون‌های تند. همین‌طور که اثر سن بر صورت‌تان خود را نشان می‌دهد، اندام‌های زنانه هم مشمول سن و سال قرار می‌گیرد. یکی ازتفاوت‌های اساسی اینجاست که میلیون‌ها محصول برای کمک به حفظ جوانی صورت وجود دارد، اما واژن به حال خود رها می‌شود. متخصصان زنان در این مورد زنان را آگاه نمی‌کنند و زنان بعد‌ها در طول سال‌ها از تغییراتی که در این قسمت اتفاق افتاده، شوک می‌شوند.

در اوایل دهه سوم زندگی ممکن است چربی لب بیرونی و تپه ونوس (بافت چربی بالای لب‌ها) از بین برود. این مناطق شروع به از دست دادن حجم می‌کنند، درست مثل اتفاقی که برای صورت و سینه‌ها می‌افتد. هم‌زمان تغییراتی هم داخلواژن ایجاد می‌شود و کم کم که به سمت یائسگی می‌روید پوشش واژن نازک می‌شود و جریان خون آن کاهشیافته و ماهیچه‌های کف لگن هم تضعیف می‌شوند. همه این اتفاق‌ها می‌تواند اعتماد به نفس شما در اتاق خواب از بینببرد. این موضوع می‌تواند افزایش عمل‌های جوان سازی را توجیه کند. اما لازم نیست به دنبال اعمال جراحی باشید، چون با انجامبرخی کار‌ها می‌توانید این عضو بدن‌تان را جوان و سالم نگهدارید.

مواد پاک کننده ملایم استفاده کنید

شستشوی مدام لب‌های واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده‌های ملایم برای شستشو استفاده کنید نه صابون‌های تندکه باعث خشکی و تحریک بافت لب می‌شود. بدون شک زنانی که پوست خشکی دارند مدام از محصولاتی استفاده می‌کنند آبسلول‌های پوست را می‌گیرد. این اتفاق برای واژن هم می‌تواند بیفتد.

نحوه جوان سازی واژن

یویویی نباشید

اگر مدام وزن اضافه و کم کنید، واژن تان تغییرخواهد کرد. هرچه نوسانات وزن‌تان بیشتر باشد، این ناحیه بیشتر دچار کششمی‌شود. حفظ وزن سالم اهمیت زیادی دارد. اگر شما خیلی لاغر هستید بخش خصوصی بدن‌تان هم مانند صورت‌تان ا افزایش سن لاغرمی‌شود به همین دلیل اگر مرتب خودتان را لاغر کنید ممکن است چربی ناحیه بالای لب‌ها و خود ناحیه تناسلی برنگردد.

مراقب عضلات باشید

احتمالا میلیون‌ها بار درباره محاسن کگل خوانده‌اید. هرچه واژن تنگ‌تر باشد، رابطه جنسی بهتر خواهد بود. اما این احتمال وجود دارد که در این زمینه اشتباه کنید. زنان این عضلات را به اندازه کافی نگه نمی‌دارند. گفته می‌شود بهتر است عضلات کف لگن‌تان رابرای ۵ ثانیه نگهدارید و رها کنید و این کار را ۱۰۰ بار و سه بار در روز انجام دهید. اگربه نظرتان زیاد است می‌توانید بخشی از آن را هنگام رابطه جنسی انجام دهید.

ورزش کنید

برای تمرین بیشتر ماهیچه‌های واژن بهتر است ۱۵ دقیقه در روز رروی توپ‌های سوئیسی بنشینید. این کار بدون انجام فشار تنهانیروهای ماهیچه‌های کف لگن را منقبض می‌کند. شاید به نظر برسد اتفاقی نیفتاده است، اما این یک راه بسیار کارآمد برای حفظ کف لگن است.

دوچرخه سواری طولانی نکنید

اصطکاک مداوم بدن با صندلی می‌توان باعث کشش لب‌ها شود به خصوص اگر لب‌های بیرون به طور طبیعی بزرگ باشند.

بیشتر بدانید از جوان سازی واژن چیست؟

جوان سازی واژن عبارت جامعی است که فرایند‌های ترمیمی زیادی را در واژن در برمی‌گیرد. این عمل‌ها مشکلات ناشی از زایمان و افزایش سن را برطرف می‌کنند. جوانسازی واژن در واقع ارتباطی با روابط جنسی یا زیباسازی ناحیه تناسلی ندارد، بلکه این فرایند وضعیت جسمی شما را به عقب برمی گرداند و بدن برخی فرایند‌های دوران جوانی را از سر می‌گیرد. کاهش میل جنسی مشکلی است که تمام خانم‌ها پس از شلی واژن به آن دچار می‌شوند. جوانسازی واژن به تنگ کردن واژن کمک کرده که به طور مستقیم بر روی بهبود زندگی جنسی تاثیر می‌گذارد.

جوان سازی واژن چه مشکلاتی را درمان می‌کند؟

شلی واژن که بر اثر زایمان و افزایش سن بروز می‌کند، عوارض زیادی در پی دارد که منجر به بروز ناراحتی و مشکلات متعددی در فرد می‌شود. برخی خانم‌ها نیز بی اختیاری ادرار و کاهش میل جنسی را تجربه می‌کنند. بهبود شرایط واژن، رفع شلی واژن و تحریک واژن برای تولید سلول‌های جدید تحت عنوان جوان سازی واژن انجام می‌شود.

جوانسازی ناحیه تناسلی فرایند‌های دیگری را نیز پوشش می‌دهد، این فرایند‌ها عبارتند از:

· تقویت نقطه جی: برخی فرایند‌ها با کار بر روی نقطه جی به بهبود لذت جنسی کمک می‌کنند.

· نهان سازی کلیتوران Clitoral unhooding: در این روش بافت‌های اطراف کلیتوریس را حذف می‌کند.

· هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت: در این عمل پرده بکارت را ترمیم می‌شود.

· واژینوپلاستی: کانال واژن تنگ می‌شود.

· لابیاپلاستی: لابیا را فرم دهی کرده یا سایز آن را تغییر می‌دهد.

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهند که فرایند‌های مربوط به جوان  سازی واژن از سال ۲۰۱۳ تا سال ۲۰۱۴ به میزان ۴۹ درصد افزایش داشته است. با افزایش محبوبیت عمل جوانسازی واژن، روش‌های متنوعی برای انجام این فرایند‌ها ابداع شده است، اما در بین تمام روش‌های موجود، روشی مناسب‌تر است که کمترین میزان تهاجم و بیشترین تاثیر را داشته باشد.

منبع: پرشین وی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نظرات بینندگان
مامور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۴ آبان ۱۴۰۰
0
0
بسیار ممنونم که دراین موضوع خبر پخش کردید چرا ماباید وقتیکه پژوهشگران بسیار توانایی داریم به دنبا ل شبکه های آن خارج نشین برویم.از شما خواهشی دارم در باره دگرباشان جنسی.همجنسکراها.ازدواجهای سفیدو......که در جهان وبه طور مخفیانه در ایران درحال گسترش است بنویسید چه اشکالی دارد اگاه سازی موجب بیداری خانوداه میشود وبنیان خانواده ومشکلات روحی وروانی وآذرارهای جنسی به حد اقل خواهد رسید همانطور که مستحضرید آنها در شبکه‌های مجازی بسیار به گونه ای منفی تبلیغات در این موارد میکنند وسعی در اشاعه این موارد ناپسند وغیر متعارف دارند جوانان ماهم بالاخره گول میخورند چرا خودمان به میدان نیاییم. این هم نوعی جهاد در راه خدای متعال است.
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه