پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۱۹۷۹
۱۹ آبان ۱۴۰۰ | ۲۳:۱۵
یک مطلب واضح و روشن است که در هر فصل کفش مناسب مختص به آن فصل را باید بپوشیم، زیرا با توجه به دمای هوا محیط کفش ما نیز از جنس تا قالب و نوع و میزان پوشیدگی آن تغییر می‌کند. همان طور که لباس و پوشش‌مان فرق می‌کند.

کفش پاییزی

بوق خبر - با رسیدن فصل پاییز و به همراه آن فصل زمستان، سرد شدن هوا بهانه‌ای می‌شود برای تغییر استایل و خرید لباس‌های مناسب فصل سرما. همراه با خرید لباس، خرید کفش مناسب نیز از واجبات است. در این مقاله از مجله دلتا در مورد معیار‌های مهم برای خرید کفش پاییزی صحبت می‌کنیم. همراه ما باشید.

معیار‌های خرید کفش پاییزه

بعد از تصمیم به خرید کفش ابتدا باید نیاز‌های خود و معیار‌های خود را برای انتخاب در نظر بگیرید. اول اینکه چه مقدار هزینه می‌کنید؟ بعد از آن مشخص کنید که در کدام مکان‌ها می‌خواهید از این کفش استفاده کنید. اگر کفش را برای لباس خاصی می‌خواهید رنگ لباس و جنس آن را به یاد داشته باشید.

انتخاب جنس کفش پاییزه

جنس کفش برای هر فصلی می‌تواند متفاوت باشد. مثلا برای پاییز استفاده از کفش‌های چرم انتخاب خوبی است. چرم طبیعی کیفیت و دوام خوبی دارد. همچنین این چرم زیبایی خاصی به کفش می‌دهد.

چرم مصنوعی نیز از نظر کیفیت می‌تواند به خوبی چرم طبیعی باشد و از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه‌تر از چرم طبیعی است.

انتخاب کفش جیر نیز بسیار برای فصل سرما مناسب است و همچنین در زمستان نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

انتخاب رنگ کفش پاییزه

برای انتخاب رنگ مناسب این موضوع را مد نظر داشته باشید که رنگ‌های تیره گرمای بیشتری جذب می‌کنند و برای فصل‌های سرما گزینه بهتری نسبت به رنگ‌های روشن هستند. زرشکی، مشکی و طیف‌های مختلف قهوه‌ای انتخاب مناسبی برای کفش پاییزه هستند.

پاشنه کفش پاییزه

همچنین در نظر داشته باشید که کفشتان پاشنه زیادی نداشته باشد و حداکثر ۳ سانتی متر باشد. زیرا در فصل سرما زمین لیز است و تعادل شما با کفش پاشنه بلند سخت خواهد بود.

ست شدن با لباس

پیش از این نیز گفتیم که برای خرید کفش به لباس‌هایی که می‌خواهید همراه آن استفاده کنید دقت کنید. سعی کنید کفشی انتخاب کنید که با اکثر لباس‌های پاییزه ست شود و همچنین فقط مخصوص یک مکان خاص نباشد.

بوت های مناسب فصل پاییز

بوت‌های بلند بیشتر مناسب فصل زمستان و نیم بوت‌ها گزینه بهتر و مناسب‌تری برای فصل پاییز هستند.

این نوع نیم بوت‌ها که بسیار شیک و مناسب استفاده روزانه و حتی مجالس نیز هستند. از پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین نیم بوت‌ها در بین خانم‌ها و آقایان هستند. ست کردن این نیم بوت با لباس بسیار آسان است.

نیم بوت نظامی

اگر اکثرا شلوار جین می‌پوشید انتخاب این کفش گزینه مناسبی برای شما است. زیرا این نیم بوت‌ها حالت غیر رسمی دارند و با طیف وسیعی از بارانی‌ها و پالتو‌ها ست می‌شوند. به دلیل جنس ضخیم آن می‌توانید آن را در روز‌های برفی و بارانی نیز استفاده کنید.

نیم بوت پاشنه‌دار

این نیم بوت‌ها در زیر خود لژ دارند و بابت پاشنه‌دار بودن بیشتر مناسب مجالس رسمی هستند. همچنین این نیم بوت‌ها می‌توانند بندی یا زیپی باشند، ولی به‌خاطر جنس و پاشنه خود برای استفاده روزانه مناسب نیستند.

نیم بوت کوهنوردی

مدل آخر نیم بوت‌ها که مناسب آب و هوای بارانی و برفی است، نیم بوت کوهنوردی است. این نیم بوت‌ها برای استایل‌های زنانه مناسب نیستند، ولی با اکثر استایل‌های پسرانه ست می‌شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه