پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۲۶۸۵
۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰
بر اساس جدیدترین تحقیقات انجام شده ثابت شد که خوردن و نخوردن غذا در ساعتی از روز می‌تواند سرعت لاغری و کاهش وزن را دوبرابر تغییر دهد.

لاغری

بوق خبر - بر اساس جدیدترین تحقیقات انجام شده ثابت شد که خوردن و نخوردن غذا در ساعتی از روز می‌تواند سرعت لاغری و کاهش وزن را دوبرابر تغییر دهد.

می‌توانید هر نوع خوردنی و مواد غذایی سالم که دوست دارید بخورید، اما فقط از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعدازظهر.
غذا‌های سبک و کم کالری را نیز بین ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر قرار دهید و به هیچ وجه بعد از این ساعت یعنی ۶ عصر چیزی نخورید.

این متخصص تغذیه  می‌گوید:در مورد رابطه اوقات روز و وزن گیری مطالعاتی انجام دادیم و با تغییرات متابولیسم بدن متوجه شدیم که افزایش و کاهش وزن می‌تواند با این فاکتور دچار تغییرات قابل توجهی شود.

بر اساس همین مطالعات من پیشنهاد می‌کنم افرادی که در پی تناسب اندام هستند، وعده‌های غذایی خود را بین ساعت ۸ تا ۲ بعد از ظهر مصرف کنند و پس از ساعت ۶ عصر چیزی نخورند.

این به نظر رژیمی سخت می‌رسد، اما تاثیر ان فوق العاده خواهد بود به خصوص برای کسانی که قصد کاهش سریع وزن خود را دارند.

این ریم لاغری محدود باعث سوزاندن چربی و کالری به مقدار زیاد می‌شود. بهترین زمان برای چربی سوزیاست.

ما دریافتیم که بدن ساعتی در درون خود دارد که بر اساس آن بهترین زمان برای سوزاندن چربی و قند‌ها زمان خاصی از روز است، بنابراین با خوردن وعده‌های غذایی در ساعات اولیه روز و کاهش مصرف خوراکی‌ها در ساعات عصر به بعد این روند سوزاندن چربی و کالری را تسریع می‌بخشد.

برای اثبات نتیجه‌ی این تحقیقات ۱۱ زن و مرد مبتلا به اضافه وزن با همین رژیم غذایی مورد آزمایش قرار گرفتند تا در طول ۸ روز شاهد نتیجه‌ی فوق العاده باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه