پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۲۹۴۵
۰۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰
روز‌های آخر زمستان هم حال‌وهوای خاص خود را دارد و می‌توان از برخی لباس‌های شیک زمستانی برای خوش لباسی در این روز‌ها استفاده کرد.

مد و فشن

بوق خبر - فصل زمستان رو به پایان است و مهلت پوشیدن لباس‌های شیک زمستانی نیز در حال تمام شدن است. در این مطلب انواع لباس‌های ضروری آخر فصل زمستان را به شما معرفی خواهیم کرد.

بارانی کلاسیک

یک بارانی ضدآب با استایل کلاسیک جزو لباس‌هایی است که همه خانم‌ها به آن نیاز دارند و استفاده از آن به‌خصوص در فصل بهار و پاییز یک ضرورت است.

اما این لباس‌ها از جنبه شیک‌پوشی هم اهمیت زیادی دارند و حالت مدرن آن‌ها با یک رنگ غیرمنتظره به‌خوبی تقویت خواهد شد. 

شلوار جین دمپا گشاد 

شما در هر فصلی به شلوار جین نیاز دارید و زمستان و بهار هم از این قاعده مستثنی نیستند. اگر به‌دنبال شلوار‌هایی جدید و مد روز برای امسال هستید ما مدل‌های دمپا گشاد روبان دوزی شده را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چون این مدل‌ها نه تنها مد روز هستند بلکه با شرایط این فصل هم کاملا هماهنگ هستند.

کیف دسته‌دار کوچک

کیف‌های کوچک همچنان مد روز هستند، اما مدل‌های آن‌ها دائما در حال تغییر است و هر روز فرم‌های جدیدتر و جالب‌تری از آن‌ها وارد بازار می‌شود. یکی از این مدل‌های جدید، کیف‌های النگویی است که دسته‌ای شبیه النگو دارند و هم نقش کیف و هم نقش جواهرات را برای شما ایفا می‌کنند.

بوت سفید

اگر بوت بلند گزینه مناسبی برای شما نیست بوت‌های ساق کوتاه می‌توانند بهترین جایگزین برای آن باشند. در میان مدل‌های جدید بوت ساق کوتاه، بوت‌های سفید بیش از هر مدل دیگری محبوبیت دارند و مد روز محسوب می‌شوند علاوه‌بر این شما می‌توانید آن‌ها را با هر لباسی که دوست دارید بپوشید.

کت جین 

کت‌های جین فقط مخصوص بهار یا روز‌های آخر زمستان نیستند بلکه مدل‌های ضخیم‌تر آن‌ها را می‌توان به‌عنوان کاپشن‌های زمستانی مورد استفاده قرار داد. در میان مدل‌های جدید این کاپشن‌ها مدل‌های دو رنگ، آستر پشمی و طرح‌دار می‌توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

کیف چرم دوشی

اگر به یک کیف رسمی برای استفاده در فصل‌های سرد سال نیاز دارید کیف چرم دوشی کلاسیک را به شما توصیه می‌کنیم. این کیف‌ها به اندازه کافی جادار هستند و با داشتن بند دوشی حمل آن‌ها بسیار ساده است؛ بنابراین شما در عین شیک بودن می‌توانید نیاز‌های روزمره خود را نیز با آن تامین کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه