پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۲۹۵۳
۰۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۲
بطور کلی، گرم کردن بدن از طریق حرکات ورزشی قبل از رابطه جنسی، می‌تواند بسیار مفید باشد.

 رابطه جنسی

بوق خبر - آقای ریچ ویل، یک متخصص فیزیولوژی ورزش، انجام این پنج نوع ورزش را، در افزایش کیفیت رابطه جنسی، موثر می‌داند. گرچه اشاره این متخصص به مردان است، ولی زنان نیز می‌توانند این ورزش‌ها را انجام دهند.

۱- شنای سوئدی. از بین ورزش‌ها این ورزش بسیار مناسب است. اگر شما شکل معمولی آن را نمی‌توانید انجام دهید، بصورت نیمه ایستاده و به کمک دیوار یا یک صندلی انجام دهید. هر بار در سه نوبت ۱۲ یا ۱۵ تایی انجام دهید. زانو‌ها را بر زمین گذاشته و این حرکت را انجام دهید در این حالت باید کمرتان صاف بوده و با آرامی تا جایی که نوک دماغتان با زمین تماس پیدا کند، پایین بیایید.

۲- ورزش‌های شکمی. در کل اندام شکمی هر کس نقش بسیار مهمی در رابطه جنسی بازی می‌کند. با انجام نرمش‌های تقویتی می‌توان علاوه بر شکمی خوش فرم، ماهیچه‌های قوی و اندام سالمتری داشت. شما می‌توانید هر بار حرکت شکمی را در ۳ یا ۵ نوبت ۱۵ تا ۲۰ تایی انجام دهید. برای تقویت اندام‌های شکمی، آقای ریچ انجام حرکت پل زدن را هم توصیه می‌کند.

۳- برای انجام این تمرین ابتدا با توجه به آمادگی جسمی و با راهنمایی مربی خود، هالتر مناسبی را از نظر وزن انتخاب کنید. این ورزش ماهیچه‌های پشت و کمر شما و نیز عضلات پا و ران را خوب تقویت می‌کند.

۴- کشش و خمش به چپ و راست.

۵- تمرین‌های هل دادن یا کشیدن. در یک سالن ورزشی، شما می‌توانید انواع حرکات هل دادنی و یا کشیدنی را به کمک وسایل مخصوص انجام دهید.

بطور کلی، گرم کردن بدن از طریق حرکات ورزشی قبل از رابطه جنسی، می‌تواند بسیار مفید باشد. از سویی انجام ورزش اگر بطور مرتب، صورت گیرد، کلا توانایی جنسی را بطور چشمگیری افزایش می‌دهد.

ورزش‌هایی مانند پیاده روی، شنا، دویدن، پیلاتس، یوگا، دوچرخه سواری یا هر ورزش دیگری که دوست دارید، بسیار مفید خواهد بود.

یک تحقیق نشان می‌دهد که یک شناگر ۶۰ ساله همانند یک فرد ۴۰ ساله توانایی جنسی دارد.

از سویی حتی در سنین بالای ۵۵ سال، افرادی که فعالیت جنسی مرتبی دارند، از افراد جوانتر، خوش اندامتر و سالمترند. پس تا می‌توانید ورزش کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه