پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۲۹۸۸
۱۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰
خانم‌هایی که اندام لاغر و ظریف دارند باید لباس خود را به گونه‌ای ست کنند که لاغری آن‌ها را پنهان کند.

مد و فشن

بوق خبر - خوش لباس بودن برای ریز نقش‌ها ترفند‌هایی دارد که چندان هم سخت و ناممکن نیست.

لباس اندازه بدن

بهتر است افراد ریزنقش مراقب اندام خود باشند. چاقی و اضافه وزن همه فرضیه‌های شما را برای داشتن ظاهری مناسب و انتخاب لباسی درخور به‌هم می‌زند.

اما بعد از رعایت این اصل مهم، فراموش نکنید که باید لباسی کاملا در سایز و اندازه خود بپوشید. برای شما نپوشیدن لباس‌های گشاد و بزرگ یا تنگ و کوچک خیلی اهمیت دارد، زیرا شما را ریزتر از آنچه که واقعا هستید نشان خواهد داد.

مناسب‌ترین اندازه برای شما سایزی است که با آن در قد و اندازه‌های یک جثه معمولی به‌نظر می‌رسید.

کفش‌های پاشنه بلند

پوشیدن کفش‌های لژدار یا پاشنه‌دار برای شما انتخاب مناسب‌تری است. البته منظور ما کفش‌هایی با پاشنه‌های خیلی بلند نیست. مناسب‌ترین اندازه پاشنه برای شما بین ۵ تا ۷ سانت است. 

شلوار مناسب

تا می‌توانید سراغ شلوار‌های جذب و تنگ نروید. این شلوار‌ها پا‌های شما را باریک و قد شما را کوتاه‌تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد. مناسب‌ترین گزینه برای شما شلوار‌های راسته یا دمپا گشاد است.

کیف بزرگ ممنوع

برداشتن کیف‌هایی با سایز بزرگ از آن اشتباهاتی است که هیچ‌گاه نباید مرتکب آن شوید. این کیف‌ها شما را ریزتر نشان خواهد داد. در مقابل سراغ گزینه‌های متوسط و معمولی که این روز‌ها طرفدار زیادی هم دارد، بروید.

عمودی، یقه هفت و تک‌رنگ

این سه نکته را در خرید لباس‌های خود رعایت کنید. لباس‌هایی با طرح‌های عمودی با یقه‌های هفت با ایجاد خطای دید شما را کشیده‌تر از حد معمول نشان خواهد داد. به‌ویژه اگر همه اقسام لباس شما تک‌رنگ انتخاب شده باشد.

اگر به‌دنبال بلند و کشیده‌تر به‌نظر رسیدن هستید، دور هر لباس کوتاه را خط بکشید.

لباس‌های ضخیم زمستانه

شما با غرق شدن در لباس‌های بافت ضخیم و با حجم سنگین بسیار ریزتر از حد معمول به چشم خواهید آمد. پس برای زمستان با یک بارانی یا پالتوی مناسب سایز خود که کمربندی ظریف و کم‌عرض دارد و با انتخاب چکمه‌ای پاشنه‌دار، درشت‌تر به‌نظر برسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه