پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۳۰۷۰
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰
بعضی از افراد با انرژی مثبت احاطه شده اند حتی در شرایط سخت هم پر انرژی هستند. یکی از دلایل خوش انرژی بودن در افراد ماه تولد آن‌ها است.

روانشناسی 

بوق خبر - آیا تا به حال افرادی را دیده اید که سرشار از انرژی هستند و زمانی که در کنارشان قرار می‌گیرید، احساس شادی و هیجان بیشتری دارید؟ این موضوع تا حد زیادی به ماه تولد هم بستگی دارد. در این قسمت قصد داریم پر انرژی‌ترین افراد را طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم.

مرداد

مرداد ماهی‌ها لبخند می‌زنند، اما از هر لبخند خود منظوری دارند. آن‌ها نمی‌خواهند غیر واقعی و تصنعی به نظر برسند و ادای کسی را در بیاورند و خودشان را مجبور به انجام هیچ کاری نمی‌کنند و در نتیجه به خاطر همین؛ همیشه خوشحال هستند و احساس خوبی دارند. مثبت نگر می‌باشند و عاشق این هستند که با دیگران خوش بگذرانند و بخندند؛ بنابراین می‌توانند همیشه خودشان را شاد نگه دارند و این انرژی را به شما هم منتقل خواهند کرد.

فروردین

فروردین ماهی‌ها هرگز افت انرژی ندارند، مگر این که اتفاق بدی برایشان افتاده باشد. گاهی اوقات زمان از دست شان در می‌رود؛ آنقدر که خوشگذرانی می‌کنند. اگر به کاری علاقه داشته باشند، حتماً به آن متعهد باقی می‌مانند و این انرژی زیاد آن‌ها به شما نیز انتقال پیدا می‌کند.

آذر

آذر ماهی‌ها می‌توانند تجربیات مختلف را در زندگی رقم بزنند و خودشان را عقب نمی‌کشند. چیز‌های جدید را امتحان می‌کنند و کلافه کننده نیستند. می‌توانند هر کاری را انجام دهند که خودشان و اطرافیانشان شاد باشند. پر انرژی و ماجراجو هستند و به دنبال کار‌های برنامه‌ریزی شده نمی‌باشند و دوست دارند هرچیزی را در لحظه تجربه کنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی‌ها اصولاً افراد خوش انرژی شناخته می‌شوند. هنگامی که اتفاق بدی رخ بدهد، اجازه نمی‌دهند که دیگران روحیه شان را از دست بدهند. خودشان را عقب نمی‌کشند و به دنبال زیبایی و رضایت هستند. از زندگی لذت می‌برند و همیشه انرژی بالا و مثبت خود را به دیگران انتقال می‌دهند. آن‌ها همیشه بهترین عملکرد را از خودشان نشان می‌دهند و دیدگاه خوبی هم در مورد دیگران دارند.

خرداد

خرداد ماهی‌ها سعی می‌کنند که همیشه شاد باشند و اطراف خود را هم؛ با افراد خوشحال احاطه می‌کنند. همیشه در حال یادگیری چیز‌های جدید هستند. در حال رشد و پیشرفت و ارتقاء خودشان می‌باشند و می‌دانند که چگونه از لحظات شاد زندگی لذت ببرند.

بهمن

بهمن ماهی‌ها همیشه سرشار از شادی و هیجان هستند. همیشه از زندگی لذت می‌برند و آرامش حداکثری را در زندگی تجربه می‌کنند. این انرژی خوب آن‌ها به دیگران نیز انتقال پیدا می‌کند و همیشه سعی می‌کنند که زیبایی‌ها را ببینند.

مهر

مهر ماهی‌ها تمایل زیادی برای شاد بودن دارند. می‌خواهند همیشه احساسات خوب را در خودشان و دیگران ایجاد کنند. دلشان می‌خواهد که دوست داشته شوند. آن‌ها با دوستان و اعضای خانواده روابط خوبی دارند و از زندگی لذت می‌برند و همین باعث می‌شود که همیشه انرژی داشته باشند. در صورتی بی انرژی و ناراحت می‌شوند که شاهدِ اتفاقی ناعادلانه باشند. در غیر اینصورت همیشه نیمه خالی لیوان را می‌بینند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه