پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۷۴۹
۱۵ تير ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۲
روش خلاقانه زیر را برای خوشبو کردن ماشینتان به کار ببرید.

خوشبو کردن ماشین

بوق خبر - شاید اصلا از گوشه ذهنتان هم رد نشود که برای خوشبو کردن اتاق ماشین نیاز به گیره لباس داشته باشید!

یک خوشبو کننده هوا در اتومبیل شما می‌تواند بوی نامطبوع اتاق را از بین ببرد. خوشبوکننده‌ها معمولاً خیلی گران نیستند، اما وقتی پای رایحه خوش به میان می‌آید انتخاب شما محدود‌تر از همیشه می‌شود.

آیا می‌خواهید در ماشین شما رایحه دلخواهتان بپیچد؟ پس، باید این ترفند را با گیره لباس امتحان کنید. این ترفند نه تنها بسیار مفید است بلکه بسیار ارزان‌تر از خرید یک خوشبو کننده هوا برایتان خواهد شد.

برای این ترفند فقط به یک گیره لباس و چند قطره روغن اسانس با رایحه دلخواه خود نیاز دارید. مطمئن شوید که از گیره چوبی لباس استفاده می‌کنید نه یک گیره پلاستیکی.

خوشبو کردن ماشین

گیره لباس چوبی را بیرون بیاورید و چند قطره اسانس از رایحه مورد علاقه خود را در بالای سنجاق بریزید. صبر کنید تا سنجاق روغن را جذب کند. سپس، همین فرایند را در طرف دیگر گیره لباس چوبی تکرار کنید تا کاملاً گیره غرق روغن شود. بگذارید تا اسانس کمی خشک شود و سپس آن را به پنجره کولر یا شبکه تهویه هوای ماشین خود متصل کنید. هنگامی که تهویه ماشین را روشن کنید، بوی دوست داشتنی شما اتومبیل را پر می‌کند.

هنگامی که یک دسته گیره چوبی لباس داشته باشید و یک بطری از روغن اسانس مورد علاقه خود را تهیه کنید، این خوشبوکننده ابتکاری شما می‌تواند یک راه حل طولانی مدت باشد.

به محض اینکه بوی گیره لباس از بین رفت، گیره بعدی را امتحان کنید. علاوه بر این، شما فقط نیاز به چند قطره روغن اسانس روی هر گیره لباس دارید. در هر حال، اگر از این روش استفاده کنید، برای مدت‌های زیادی یک ماشین خوشبو خواهید داشت!

شما می‌توانید از این ترفند به جز اتومبیل، در مکان‌های بیشتری مثل خانه استفاده کنید.

آیا در خانه خود شبکه تهویه مطبوع هوا یا کولر دارید؟ یک گیره لباس را نیز به آن بچسبانید تا خانه شما بوی دلنشینی بدهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه