پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۷۸۸
۱۷ تير ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۹
اولی لاندن، اینفلوئنسر ۳۱ ساله‌ی انگلیسی که به جراحی‌های زیبایی متعددش برای شبیه شدن به پارک جی-مین، خواننده‌ی گروه BTS مشهور است و به تازگی خود را کره‌ای خوانده بود، هفته‌ی گذشته با انتشار تصاویری از چشم‌های خود که آن‌ها را با استفاده از جراحی پلاستیک به شکل بادامی درآورده، اعلام کرد «تغییر نژاد» داده است.

عکس جالب

بوق خبر - اولی لاندن، اینفلوئنسر ۳۱ ساله‌ی انگلیسی که به جراحی‌های زیبایی متعددش برای شبیه شدن به پارک جی-مین، خواننده‌ی گروه BTS مشهور است و به تازگی خود را کره‌ای خوانده بود، هفته‌ی گذشته با انتشار تصاویری از چشم‌های خود که آن‌ها را با استفاده از جراحی پلاستیک به شکل بادامی درآورده، اعلام کرد «تغییر نژاد» داده است.

او مدتی قبل با انتشار تصویری رنگین کمانی از پرچم کره جنوبی اعلام کرده بود خود را کره‌ای می‌داند، اقدامی که با انتقاد شدید کاربران رو به رو شد.

عکس جالب

لاندن سال‌ها است چهره‌ای شناخته شده در محیط‌های طرفداری حوزه‌ی رسانه و سرگرمی کره جنوبی به شمار می‌رود، اما صحبت از عمل‌های زیبایی پرهزینه و دردناکش در برنامه‌های تلویزیونی در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برای او شهرتی منفی رقم زد، عمل‌هایی که در تلاش برای شبیه کردن خود به پارک جی-مین، خواننده‌ی گروه BTS به آن‌ها تن داده بود.

لاندن حالا یک اینفلوئسر است و بیش از ۴۲۷ هزار دنبال کننده در توییتر دارد و ۲۸، ۶۰۰ نفر نیز عضو کانال یوتیوبش هستند. او قطعه‌ای به نام «کریسمس در کره» هم منتشر کرده است.

عکس جالب

دو اقدام قبلی او یعنی کره‌ای خواندن خود و انتشار تصویری رنگین کمانی از پرچم کره واکنش‌های منفی زیادی از سوی کاربرانی به دنبال داشت که کار‌های لاندن را بی احترامی به هویت و فرهنگ کره‌ای می‌دانستند.

لاندن در جدیدترین ویدئوی خود گفت برای سربلند کردن بت خود، پارک جی-مین، دست به یک جراحی زیبایی دیگر زده است.

او در ویدئویی که در توییتر خود منتشر کرد گفت: «می خواهم به من افتخار کند. مطمئنم که افتخار می‌کند که عیناً مثل او باشم. بالاخره چشم‌های کره‌ای جی-مین را هم دارم که خیلی هم زیبا هستند.»

اولی لاندن اعلام کرد بیش از ۱۵۰ هزار دلار صرف عمل‌های زیبایی کرده تا خود را شبیه خواننده گروه BTS کند.

لاندن طی سال‌ها به دلیل حضور در ریالیتی شو‌ها و صحبت از عمل‌های زیبایی خود در برنامه‌های تلویزیونی به چهره‌ی شناخته شده‌ای بدل شده است.

او در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت: «نمی خواهم نژادم را تغییر دهم. من احترام بسیار زیادی برای فرهنگ کره قائل هستم. این قدردانی فرهنگی است نه مصادره فرهنگی.»

لاندن ظرف ۶ سال ۱۵ عمل جراحی برای شبیه کردن خود به پارک جی-مین، خواننده‌ی گروه BTS داشت که در مجموع بیش از ۱۵۰ هزار دلار خرج آن‌ها کرده بود.

عکس جالب

لاندن در همان مصاحبه گفت: «اگر به عکس‌های من و جی-مین نگاه کنید می‌بینید که عین هم هستیم. کره که بودم هر کس مرا در خیابان می‌دید جی-مین صدایم می‌کرد. همه فکر می‌کنند من جی-مین هستم.»

لاندن دست به کار‌های عجیب دیگری مثل ازدواج با ماکت مقوایی پارک جی-مین هم زده است.

لاندن در سال ۲۰۲۰ در مصاحبه با دیلی میل گفت در لاس وگاس با ماکت مقوایی پارک جی-مین ازدواج کرده بود.

عکس جالب

در مه ۲۰۲۱ هم او به خاطر فعال کردن برچسب «متوفی» برای حساب اینستاگرام خود خبرساز شد. این در حالی بود که لاندن در قید حیات بود و وضعیت حساب اینستاگرامش بعداً به حالت قبل بازگشت.

انتشار خبر درگذشت لاندن سبب شد کاربران فضای مجازی گمان کنند این اتفاق برنامه ریزی شده رخ داده بود. لاندن در پی این اتفاق در مصاحبه‌ای با سان گفت فکر می‌کند حساب اینستاگرامش هک شده بود و این اتفاق را بسیار ناراحت کننده عنوان کرد.

لاندن ژوئن ۲۰۲۱ اعلام کرد خود را کره‌ای می‌داند.

عکس جالب

روز ۱۸ ژوئن لاندن تصویری رنگین کمانی از پرچم کره در توییتر خود منتشر کرد و نوشت این پرچم رسمی او به عنوان یک کره‌ای است.

کره‌ای خواندن خود توسط لاندن اعتراض شدید کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. ساندرا سانگ، یک ستاره‌ی اینستاگرامی کره‌ای در واکنش به این اقدام لاندن نوشت این کار او هویت کره ای‌ها را بی ارزش می‌کند، چون آن را در حد چیزی که یکباره مد شده تقلیل می‌دهد.

بسیاری از کاربران هم به تصویر رنگین کمانی‌ای که لاندن از پرچم کره جنوبی منتشر کرده بود اعتراض کردند و آن‌ها را توهینی به فرهنگ کره و معنای پرچم این کشور دانستند.

عکس جالب

لاندن بعدتر با انتشار بیانیه‌ای به این اعتراضات پاسخ داد.

او در پستی اینستاگرامی نوشت: «بله من خودم را کره‌ای می‌دانم. بله من شبیه پارک جی-مین هستم. اما هیچ کدام این‌ها نباید دلیلی برای طرد کردن من از جامعه، برخورد غیر انسانی با من و خجالت دادنم به خاطر کسی که هستم باشد.»

مدیر برنامه‌های لاندن نیز گفت: «لاندن احساس پیوند عمیقی با کره و فرهنگش دارد و با آن بیشتر احساس نزدیکی می‌کند تا فرهنگ کشور خودش.»

عکس جالب

اعتراضات اخیر به لاندن در ادامه‌ی سال‌ها انتقاد به این ستاره‌ی شبکه‌های اجتماعی به خاطر عمل‌های جراحی اش برای شبیه کردن خود به پارک جی-مین و مصادره‌ی فرهنگ کره است.

عکس جالب

عکس جالب

عکس جالب

عکس جالب

عکس جالب

عکس جالب

عکس جالب

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه
نظرسنجی
به نظر شما پایان دوران ویروس کرونا چه زمانی خواهد بود؟
پایان سال ۲۰۲۲
۵ سال آینده
۱۰ سال آینده
تا همیشه با بشر خواهد بود