پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

کد خبر: ۸۷۱
۲۳ تير ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵
در مطلب زیر شما را با چند نکته مهم خانه‌داری آشنا می‌کنیم.

نکات خانه‌داری

بوق خبر - امروز شما را با نکات خانه داری که دانستن آن برای همه لازم و ضروری است آشنا می‌کنیم، این آموزش مطمئنا بسیار مفید خواهد بود و کار شما را راحت‌تر خواهد کرد.

۱. آیا تا به حال به خانه رسیده اید و آرزو کرده اید که یک نوشیدنی سرد در دست خود داشته باشید، اما فراموش کرده اید که آن را در یخچال بگذارید؟ اگر می‌خواهید نوشیدنی‌های خود را سریعتر خنک کنید، یک حوله کاغذی را مرطوب کنید و دور بطری خود ببندید و در فریزر قرار دهید.

۲. اگر لازم است تلفن همراه خود را به سرعت شارژ کنید، اما زمان زیادی نداری، آن را در حالت هواپیما قرار دهید. با خاموش کردن هرگونه سرویس، باتری شما سریعتر پر می‌شود. از این گذشته، وای فای و بلوتوث به تنهایی از انرژی زیادی استفاده می‌کنند. هر وقت به آن‌ها نیازی ندارید، همیشه ایده خوبی است که آن‌ها را خاموش کنید.

۳. اگر نمی‌خواهید سبزی‌های خود را تازه نگه دارید، آن‌ها را با روغن زیتون در یک قالب یخ قرار دهید، سپس آن‌ها را در فریزر بگذارید. می‌توانید زمانی که به آن‌ها احتیاج دارید از آن‌ها در دستور العمل‌های خود استفاده کنید.

۴. به جای استفاده از چاقو برای بریدن کیک خود، از تکه‌ای نخ دندان استفاده کنید. این نخ کیک شما را خیلی تمیز برش میدهد و آن را خراب نخواهد کرد. یک راه ساده برای برش کیک.

۵. برای داشتن فضای بیشتر در چمدان، لباس زیر و جوراب خود را در کفش قرار دهید. این کار نه تنها فضای موجود را به حداکثر می‌رساند بلکه به کفش شما نیز کمک می‌کند تا شکل خود را حفظ کند. سپس لباس‌های خود را لول کنید و فضای زیادی را ذخیره کنید. این تکنیک نه تنها فضای کمتری را به خود اختصاص می‌دهد بلکه از چروک شدن لباس نیز جلوگیری می‌کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه