پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

موضوع

چند همسری مصداق خشونت علیه زنان / مردها به نام کمک اقتصادی دنبال لذت‌جویی می‌روند

پدیده چندهمسری بار‌ها و بار‌ها در جامعه ما مطرح شده و می‌شود و البته حامیانی هم دارد که به نظر می‌رسد دغدغه‌ای به جز مسائل اقتصادی در ذهن ندارند و هیچ از فلسفه ازدواج نمی‌دانند. به‌راستی فلسفه داشتن چند همسر چیست؟ مگر یکی از فلسفه‌های مهم ازدواج حتی در قرآن آرامش در زندگی نیست؟

ازدواج‌های فاقد رابطه جنسی و ۱۰ مشکل اصلی

نداشتن رابطه جنسی در ازدواج یکی از مشکلات رایجی است که این روز‌ها گریبان بسیاری از زوج‌های جوان را گرفته است. در این مقاله قصد داریم ۱۰ مشکل اصلی ازدواج‌های بدون رابطه جنسی را برای شما بگوییم.

چرا برخی زوج‌ها روابط عاشقانه ندارند؟

کمرنگ شدن عشق و علاقه در زندگی مشترک از جمله موضوعاتی است که طبقه اجتماعی و اقتصادی نمی‌شناسد و بنا به دلایل و عواملی وقوع آن محتمل است به گونه‌ای که بسیاری از روانشناسان و مشاوران خانواده بر این باورند که برخی زوج‌ها از روابط عاشقانه برخوردار نیستند.

زن‌ها از این رفتار‌های مردانه بیزارند، آقایان بخوانند!

در علم روانشناسی یک سری رفتار‌های بد مردانه وجود دارد که زنان را از خودشان دور می‌کنند. به همین بهانه در این مقاله رفتار‌های مردانه‌ای که زنان از آن متنفر هستند را به شما می‌گوییم.

شش اشتباه در دعوا با همسر

خانم‌ها با یادگیری یک سری مهارت ها، می‌توانید دعوا‌ها و اختلاف نظر‌ها را مدیریت کنید تا زندگی مشترک بهتری داشته باشید.

هوش اقتصادی و مدیریت مالی را در کودکتان ایجاد کنید

مهارت مدیریت مالی و اقتصادی اگر در کودکی آموزش داده شود، زمینه‌های تقویت هوش اقتصادی، کسب و کار و مهارت‌های کارآفرینانه را در او ایجاد می‌کند.

دُنگ خود را در زندگی مشترک بپردازید

آیا تا به حال واژه دُنگ به گوشتان خورده؟ به معنی تقسیم کردن و سهم دادن.

با همسر ایرادگیر و غرغرو چه رفتاری کنیم؟

افراد ایرادگیر انرژی زیادی از ما می‌گیرند و دعوا با آن‌ها به نتیجه نمی‌رسد؛ بنابراین مهم است بدانیم که بهترین برخورد با این افراد چیست.

ازدواج با این دلایل شما را برای همیشه بدبخت می‌کند!

ازدواج یکی از مراحل مهم در زندگی هر دختر و پسری است. در این مطلب برای شما می‌گوییم که به چه دلایلی نباید ازدواج کنید‎.

۱۱ کار غلطی که نباید جلوی فرزندتان انجام دهید!

نرگس عبداللهی، کارشناس ارشد مشاوره و خانواده به ۱۱ مورد از رفتار‌هایی که والدین باید از انجام آن‌ها در مقابل کودکان خودداری کنند، اشاره کرد.