پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

سبک زندگی

ترشح یک هورمون در رابطه جنسی شما را گول می‌زند

رابطه جنسی یکی از مواردی است که وابستگی شدیدی بین زن و مرد ایجاد می‌کند. اسم این وابستگی را دیوانگی ناشی از رابطه جنسی می‌گویند. در این مقاله به شما می‌گوییم که دلیل این وابستگی شدید چیست.

نجات یافتگان از اسیدپاشی بعد از حادثه چگونه زندگی می‌کنند؟

تلاش برای بازگشت به زندگی... این تمام آن چیزی است که برایش کوشیده‌اند. همان کسانی که پسوند قربانی اسید پاشی برای همیشه کنار نام‌شان قرار گرفته؛ واژه‌ای که همه زندگی‌شان را تغییر داده است.

تیپ و استایلی متفاوت بسازید

اشتباه خانم‌ها در پوشش و مد به انتخاب لباس‌های نامناسب ختم نمی‌شود، بلکه رعایت نکردن برخی از قوانین مد و لباس بدون داشتن علم کافی، باعث می‌شود که این اشتباهات را انجام دهند.

پودر‌های لباسشویی نامرغوب و آسیب به بافت و رنگ لباس

حقیقت این است که پودر‌های لباسشویی غیراستاندارد، تقلبی و یا نامرغوب می‌توانند به بافت و رنگ لباس آسیب‌های جبران ناپذیری وارد کنند و به همین دلیل همیشه توصیه می‌شود تا برای شست‌وشوی لباس‌ها از برند‌های شناخته شده و محصولات اصل و باکیفیت استفاده کنید.

لیسیدن تلویزیون و چشیدن مزه غذاها

TTTV در واقع یک صفحه تلویزیون قابل لیسیدن است و می‌تواند طیف وسیعی از طعم‌های مختلف را ارائه دهد.

چرا نیمه گمشده تان را پیدا نمی‌کنید؟

در ادامه می‌خواهیم به ۷ دلیلی بپردازیم که می‌تواند علت تنها ماندن و ناکامی شما در پیدا کردن نیمه گمشده زندگی تان باشد. این دلایل را به خوبی تحلیل کنید تا بتوانید رابطه‌ی مناسبی با شریک عاطفی آینده تان و از آن مهم تر، با خودتان داشته باشید.

اجبار مردم به فرزندآوری برای افزایش درصد شاخص باروری

کشور‌هایی که در چاه جمعیتی افتاده‌اند مانند برخی کشور‌های اروپایی دیگر نتوانسته‌اند از آن خارج شوند؛ لذا کشور آلمان به مهاجرت پذیری روی آورده و سالانه ۳۰۰ هزار مهاجر می‌پذیرد، ژاپن هم پذیرای مهاجران است.

ترویج کودک همسری در کتب درسی پایه ۱۲ !

کتاب می‌خوانیم و تحصیل می‌کنیم تا افزون بر کسب علم، راه و رسم درست زندگی‌کردن را نیز بیاموزیم و با رهنمود‌های آن زیست خوبی را برای خود رقم زنیم، اما به‌ تازگی یک کتاب درسی در پایه دوازدهم مدارس دخترانه با عنوان «مدیریت خانواده و سبک زندگی» به جای ترویج سبک زندگی باکیفیت، کودک‌همسری را ترویج می‌کند.

چرا تب تند عشق فروکش می‌کند؟

یک روانشناس درباره چرایی فروکش کردن «تب عشق» زوجین جوان در سال‌های اولیه زندگی مشترک با بیان اینکه عشق نیازمند مراقبت است، گفت: هنگامی که نیاز‌های افرد توسط همسرشان بر طرف می‌شود، افراد احساس عشق و هیجان را تجربه می‌کنند از این رو شاید تب تند عشق همان توجه به رفع نیاز‌های همسر است که با قطع این توجه، تب تند عشق نیز فروکش می‌کند.

اوضاع اختلالات روانی در ایران فاجعه است

حال بد جامعه، میزان خودکشی‌ها و حتی افزایشی بودن روند آن که این روز‌ها جمعیت کودک و نوجوان کشور را نیز تحت تاثیر قرار داده، نبود نشاط در جامعه و انواع فشار‌های اقتصادی و اجتماعی که حتی نهاد خانواده را نیز تحت تاثیر قرار داده است نشان می‌دهد که شیوع اختلال روانی در میان شهروندان ایرانی روز به روز در حال افزایش است.

طلاق توافقی در سال جاری

بر‌اساس آخرین گزارش‌ها، خوشبختانه آمار طلاق توافقی تا آبان سال ۱۴۰۰ کاهش یافته و میزان سازش بین زوجین متقاضی این نوع طلاق پس از مراجعه به سامانه «تصمیم» افزایش نشان داده است.

عواقب عشق و عاشقی‌های زود هنگام

ایجاد احساس‌های عاطفی و عشق و علاقه‌های پنهانی یا به اصطلاح امروزی کراش زدن روی فردی می‌تواند به مرور در نوجوانان بحران‌هایی ایجاد کند.

تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه