پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

سبک زندگی

هشدار به والدین بلاگری که در مسیر جمع‌کردن لایک برای فرزندشان هستند

نه برای دستفروشی بر سر چهار راه‌ها می‌روند و نه در میان زباله‌ها برای به دست آوردن پولی سطل‌های زباله را زیر و رو می‌کنند؛ آن‌ها کودکانِ والدینی هستند که پدران و مادرانشان با انتشار عکس و فیلم‌هایشان در فضای مجازی سعی می‌کنند از مخاطبان خود «قلب قرمز» بیشتری بگیرند.

علائمی که نشان می‌دهد دچار پیری زودرس شده‌اید

اگر شما پیش از سن ۶۰ سالگی دچار ریزش مو و سفیدی ناگهانی شدید باید در سبک زندگی خود بازنگری کنید و به اندازه کافی موادغذایی مفید مصرف کنید.

با ۵ شغل کسل کننده و هیجان انگیز آشنا شوید

دکتر ویجناند فان تیلبورگ که این تحقیق زیر نظر او انجام شده بر این اعتقاد است که عموم، معمولا به‌واسطه پیش‌قضاوت در این خصوص از ارتباط با افراد کسل‌کننده اجتناب می‌کنند و حتی برخی انتظار دارند تا بابت وقتی که با این دسته از افراد می‌گذرانند پول بگیرند.

فواید و نحوه استفاده از پوست مرکبات در غذا

پوست رنگی مرکبات می‌تواند بوی دلپذیری را به غذایتان بدهد. این روز‌ها هم که پرتقال و لیمو مهمان همیشگی خانه‌هاست می‌توانید کمی حوصله به خرج دهید تا با پوست این مرکبات یک شیشه از بوی بهشت را در خانه‌تان داشته باشید.

اعتیاد جنسی چیست؟

اعتیاد جنسی وضعیتی است که قدرت مدیریت فعالیت‌های جنسی را از فرد سلب کرده و افکار جنسی دائمی، توانایی کار‌کردن و حفظ ارتباطات فرد را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

این روابط جنسی پرخطر هستند

با استفاده از مشاوره جنسی می‌توانید از تمام موارد احتیاطی قبل از رابطه جنسی آگاه شوید و رابطه ایمنی را تجربه نمایید.

رابطه جنسی فقط نزدیکی جسمی نیست!

وقتی از رابطه جنسی صحبت می‌شود، منظور انواع تعامل ممکن بین دو طرف است که می‌تواند از یک معاشقه ساده بدون نیت رسیدن به ارگاسم تا رفتار جنسی همراه با اوج لذت جنسی برای یکی یا هر دو طرف یا در نهایت همراهی آن با نزدیکی جنسی باشد.

این وسائل را هرگز با جوش شیرین تمیز نکنید

شاید فکر کنید که جوش شیرین یک پاک کننده همه کاره است؛ اما در واقع به ظاهر برخی وسایل آسیب می‌رساند و نباید آن‌ها را با جوش شیرین تمیز کنیم.

این چند گیاه آپارتمانی را سریع بخرید

به گفته محققان انگلیسی، گیاهان آپارتمانی می‌توانند هوای خانه یا محل کار را تمیزتر کنند.

فحاشی زن و شوهر در دعوا نشانه چیست؟

یک روانشناس با اشاره به اثر منفی فحاشی و بد دهنی زن و شوهر‌ها بر روابط زوجین و با بیان اینکه حل مساله در اختلافات زناشویی با فحاشی زوجین امکان پذیر نیست، گفت: زوجین باید جمله "در دعوای زن و شوهر‌ها حلوا خیرات نمی‌کنند" را فراموش کنند چراکه زن و شوهر باید حتی در دعوا هم بر خود مسط بوده و هیچ توجیهی برای فحاشی زوجین در دعوا وجود ندارد.

تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه