پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

سبک زندگی

با کلاس بودن فقط با ۷ فاکتور زیبایی

زنان با کلاس برای ست کردن استایل روزمره خود از چند اصل بسیار ساده پیروی می‌کنند، راز این بانوان شیک پوش چیست؟

بهترین مواد غذایی برای مقابله با اضطراب و استرس

متخصصان می‌گویند برخی مواد غذایی می‌تواند به میزان قابل توجهی از سطح استرس و اضطراب انسان کم کند. در زیر به معرفی برخی از آن‌ها پرداخته شده است.

اختلالی که با تغییر فصل خود را نشان می‌دهد

پژوهشگران معتقدند برخی از بیماری‌های روانی مانند افسردگی در یک فصل خاص خود را نشان می‌دهند. الان با نزدیک شدن به پاییز شاهد این موضوع در برخی افراد خواهیم بود.

۱۰ کاربرد جالب پوست سیر و پیاز برای خانم‌های خانه دار

احتمالا همه شما با خاصیت فراوان سیر وپیاز آشنا هستید، اما شاید ندانید که پوست پیاز و سیر دور ریختنی نیستند و کاربرد‌های شگفت انگیزی در خانه داری دارند.

به این دلایل بچه دار نشوید!

بچه دار شدن مسابقه نیست که بخواهید خودتان را در آن ثابت کنید. در ادامه دلایل اشتباهی را که برخی از زوج‌ها برای بچه دار شدن انتخاب می‌کنند، آورده‌ایم.

راه حل بی احترامی کودکان به والدین

در برخی مواقع ممکن است کودک به والدین خود بی احترامی کند، علت و راه حل آن چیست؟ راه حل‌های مناسب و کاربردی برای "بی احترامی کودک به والدین" وجود دارد که والدین باید به خوبی از آن‌ها مطلع باشند.

معرفی شغل‌های پردرآمدی که می‌توان آنلاین یاد گرفت

تقریباً تا یک دهه پیش شما برای یادگیری یک مهارت یا آموزش برای ورود به بیشتر مشاغل نیاز داشتید که مدت‌زمان زیادی را در کلاس‌های حضوری بگذرانید. این کار هزینه زیادی را نیز در پی داشت.

بوی عود برای چی خوبه، برای چی بد؟

عود تکه چوبی است که از درخت‌هایی خاص در چین و هند بریده میشود و بوی خوشی دارد؛ از زمان‌های دور تا به امروز از عود برای خوشبو کردن فضا استفاده میکنند.

یادگیری عجیب جنین در شکم مادر

شاید برایتان عجیب باشد، اما در واقع یادگیری انسان از دوران جنینی در شکم مادر شروع می‌شود. مادر‌ها می‌توانند برخی چیز‌ها را در این دوران به فرزندشان آموزش دهند.

علت افسردگی پدر‌ها پس از متولد شدن فرزندشان چیست؟

روانشناس خانواده گفت: افسردگی پس‌از والد شدن گونه‌ای از افسردگی است که در یک‌سال اول تولد نوزاد پدر و مادر را تحت تاثیر قرار می‌دهد که می‌تواند به‌تدریج یا ناگهانی رخ دهد و از افسردگی، خفیف و متوسط تا افسردگی حاد گسترش داشته باشد.

طرز استفاده درست از چرخ گوشت را بلدید؟

درسته که امروزه به دلیل داشتن مشغله زیاد همه استفاده از گوشت چرخکرده آماده را ترجیح می‌دهند؛ اما چرخ گوشت کاربرد‌های بسیاری در آشپزخانه دارد.

استرس خطر حمله قلبی را ۹۰ درصد افزایش می‌دهد

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد استرس با خطر بیشتر فشار خون بالا و مشکلات قلبی مرتبط است.

تبلیغات متنی
فروش واحد مسکونی در ستارخان
فروش واحد مسکونی نوساز
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه