پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

سلامت

هپاتیت B را بشناسید تا به آن مبتلا نشوید

هپاتیت ب، ویروسی است که از طرق مختلف وارد بدن می‌شود و بر روی کبد تاثیر می‌گذارد.

برای رشد موهایتان حتما این خوراکی‌ها را بخورید

بالا بردن رشد مو یکی از راه‌ها برای داشتن مو‌هایی پرپشت و زیبا است. برای افزایش رشد مو‌هایتان کافی است تعدادی از مواد غذایی را به لیست غذایی روزانه تان اضافه کنید.

اگر نابارور هستید بخوانید

ناباروری زنان می‌تواند ناشی از مشکلات ساختاری رحم، لوله‌های فالوپ مسدود شده و در اغلب موارد تخمک‌های ناسالم باشد.

درمان عرق سوز شدن در تابستان

برای درمان بهتر و موثر مشکلات پوستی و خصوصا عرق سوز شدن می‌توانید از روش‌های خانگی و ساده‌ای استفاده کنید و با هزینه‌های ناچیز مشکل خود را حل کنید.

چند ترفند جالب و بامزه برای داشتن خوابی عمیق

تنها با تنظیم وسیله‌ی گرمایشی خود می‌توانید از خواب آسوده تری برخوردار شوید. یا حتی اگر بی خواب شدید کافی است پشت هم به خود بگویید «نخواب». متناقض به نظر می‌رسد، اما این یکی از روش‌های اثبات شده‌ای است که کارشناسان انجام آن را توصیه می‌کنند.

سوزش چشم هایتان را آرام کنید

ممکن است برای اغلب افراد سوزش چشم اتفاق افتاده باشد که از دلایل عمده آن می‌توان به عفونت چشم، جراحت چشم، عوامل محیط زیستی و بیماری اشاره کرد.

۱۰ سندروم عجیب و ترسناکی که به ذهنتان خطور نکرده

در واقع ۱۸.۲ درصد از ما از نوعی اختلال و سندروم روانی رنج می بریم. بدون شک شما نیز در مورد شرایط ناخوشایندی مانند افسردگی، بیماری شخصیت دوقطبی یا شیزوفرنی شنیده اید اما بیماری ها و سندروم های عجیب روانی که مغز را درگیر خود می سازند تنها به این موارد شناخته شده خلاصه نمی شود.

بارهنگ و عرق نعناع برای لاغری و کاهش وزن

خواص بارهنگ و عرق نعناع برای لاغری به دلیل خاصیت کاهش اشتها و ادرار آوری بارهنگ و عرق نعنا، همچنین رفع یبوست و درمان سردی مزاج بر اثر چاقی است.

انجام دهید تا مو‌های جدید روی سرتان رشد کند

ریزش مو یکی از اتفاقات ناراحت کننده و رایج این روزهاست.

اگر ریزش مو دارید حتما بخوانید

اگر در رابطه ریزش مو‌ها در حمام و هنگام دوش گرفتن دچار نگرانی و استرس شدید و تمایل دارید با علت ریزش مو در حمام و روش‌های جلوگیری از ایجاد این مشکل آشنا بشوید، حتما این مقاله را بخوانید.

سندروم پای بی قرار چیست؟

سندروم پای بی قرار (RLS) وضعیتی است که معمولاً به دلیل بروز احساس ناخوشایند و ناراحتی باعث تمایل غیرقابل کنترل در حرکت دادن پا‌ها می‌شود. این اتفاق معمولاً در ساعات شب یا شب هنگام در حالت نشسته یا دراز کشیده اتفاق می‌افتد.

تفاوت کبودی و هماتوم را می‌دانید؟

اصطلاح هماتوم به تجمع خون در بیرون عروق بزرگ خونی اطلاق می‌شود. هماتوم عمدتاً به دلیل وارد شدن صدمه یا ضربه به یک ناحیه از بدن به وجود می‌آید.

تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه