پایگاه خبری، سرگرمی بوق خبر

گوناگون

پاسخ کشورها به برنامه آمریکا برای تبدیل دلار به‌ سلاح ارزی

دلار‌زدایی در اقتصادهای جهان رشد کرده است؟

مهمترین آفتی که ارزهای مرسوم بخصوص دلار امریکا به اقتصاد کشور ایران تحمیل کرده از منظر تحریم‌ها و تورم وارداتی بسیار است و باید برای مهارکردن تورم و رشد تولید با دلار زدایی مقابله کرد. روند دلار‌زدایی که از سال ۲۰۱۱ توسط چین و روسیه آغاز شد، به تازگی در دستور کار اقتصاد‌های نوظهوری نظیر هند، برزیل، اندونزی، عربستان و امارات قرار گرفته است و این کشور‌ها فرایند جایگزینی دلار با ارز‌های محلی به خصوص یوان را در روابط تجاری خود آغاز کرده‌اند.

بررسی نقش تورم در ناکارآمدی اصل ۴۴ قانون اساسی

صنایع مادر و پیشران تولید نیازمند توجه ویژه

اصل ۴۴ قانون اساسی تاکید بر فعال شدن بخش خصوصی در اقتصاد دارد زمانی مردمی کردن اقتصاد و گسترش فعالیت بخش خصوصی در ریل کشور قرار گیرد درآمد سرانه افزایش خواهد یافت و دولت می‌تواند از محل این درآمدها، مالیات کسب درآمد کند. همان طور که این رویه در جهان تجربه شده و منجر به رونق اقتصادی کشورهای صنعتی شده است.

مسمومیت گازی بحث داغ این‌روز‌ها

در پنج ماهه نخست سال جاری 173 نفر بر اثر مسمومیت با گاز، جان خود را از دست دادند. می‌توان با یک بررسی اجمالی، علت اصلی این مرگ‌و‌میر را تعمیر نادرست و غیر اصولی لوازم خانگی گازی دانست.

انتصاب جدید در گمرک ایران / سرپرست معاونت حقوقی و نظارت گمرک منصوب شد

در حکمی از سوی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران، سرپرست معاونت حقوقی و نظارت گمرک ایران منصوب شد.

معرفی امداد خودرو

مجموعه ما با داشتن بیش از 15 دستگاه خودرو مثل یدک کش، جرثقیل، خودرو بر و غیره در حوادثی مثل تصادف یا مختل شدن اتومبیل در سریع ترین زمان ممکن فقط با یک تماس در اختیار شما می باشد.

شیربرنج ترکی استانبولی لذیذ

دسر سوتلاچ یا آش شیر یا سوت آشی یکی از مشهورترین دسر‌های ترکیه‌ای است و بافتی شبیه فرنی یا شیربرنج ایرانی دارد. ترک‌ها در ماه رمضان شیربرنج ترکی سوتلاچ را برای سحری و افطاری درست می‌کنند و ظاهرا پیشنیه‌اش به دربار سلاطین عثمانی برمی‌گردد.

املت گوجه فرنگی با پنیر لیقوان

در ادامه مدل جدیدی از املت را یاد می‌گیرید.

چندش آورترین غذا‌های دنیا با طعم جنین و رتیل!

در تمامی کشور‌ها غذا‌های مختلف و خوشمزه‌ای وجود دارد که به دلیل عطر و طعمی که دارند می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. اما در برخی از کشور‌ها می‌توانید غذا‌هایی بیابید که در چندش‌آور بودن بهترین‌اند.

پودر سوخاری درست کنید

پودر سوخاری یکی از مواد غذایی می‌باشد که در تهیه بسیاری از غذا‌های فست فودی کاربرد دارد.

کیک کدو حلوایی و گردو، یک عصرانه کم کالری پاییزی

کدو حلوایی یکی از خوراکی‌های پاییزی پرخاصیت است که اگر با گردو، آرد و کشمش ترکیب شود می‌تواند یک کیک کم کالری و خوش طعم باشد.

سوپ برش روسی

سوپ برش روسی یکی از خوشمزه‌ترین پیش غذاهاست که در ملل مختلف مورد توجه و محبوبیت قرار گرفته است. طعم این سوپ به خاطر سبزیجات مختلف، بسیار متفاوت و خاص است.

در خانه لیمو عمانی درست کنید

لیمو عمانی همان لیمو ترش شیرازی خشک شده است که به عنوان چاشنی در تهیه انواع غذا‌ها استفاده می‌شود.

تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه